درباره ما

درباره ما

شرکت توانا سیستم البرز فعالیت خود را در ایران از سال 1390 و با نام تجاری ناسیس تحت مدیریت آقای رسول سلیمانی آغاز نمود. این مجموعه در ابتدا به تولید و فروش فتوسل‌های تک کانال و دو کانال در کرج و سپس در تهران و سایر شهرستان‌ها پرداخت. هم اكنون این شركت با به کارگیری نیروهای متخصص و جوان و درنظرگرفتن نیاز مشتریان توانسته است  فعالیتهای خود را گسترش دهد و کیفیت و تعداد محصولات خود را افزایش دهد.

واحد R&D این مجموعه طی سالهای 90-96 با بررسی نقاط ضعف محصولات خود توانست خرابی‌های آن‌ها را تا 98 درصد کاهش دهد به طوری‌که این مجموعه هم اکنون مدت زمان گارانتی فتوسنسورهای ناسیس را از 2 سال به 5 سال افزایش داده است. همچنین در جهت گسترش محصولات خود، برد آوا و برد Battery(جایگزین برد شارژ رو باتری12v-1/3a)  را به چرخه تولید خود اضافه کرده است. همچنین فتوسل پرده ای و سنسور دورانداز آسانسور(CF3) بدون نیاز به آهنربا در دست تولید این مجموعه قرار گرفته است.

شرکت توانا سیستم البرز به موفقیت های فعلی خود اکتفا نکرده است و همواره در تلاش است تا بتواند با به کارگیری نیروهای جوان و مختصص کیفییت و تعداد محصولات خود را افزایش دهد و با استفاده از تکنولوژی های جدید آنها را به روزرسانی کند.